6.پول نمی خوابد. پول چیزی در مورد ساعت ها،زمان بندی ها ،تعطیلات نمی داند ،شما هم باید همینطور باشید.پول انسان هایی که اخلاق "کار فراوان" دارند را دوست دارد.وقتی من 26 ساله بودم ، در یک مغازه کار می کردم که ساعت 7بعد از ظهر تعطیل می شد.بیشتر اوقات شما می توانستید من را در ساعت 11شب آنجا پیدا کنید.هیچ گاه سعی نکنید که باهوش ترین یا خوش شانس ترین فرد باشید ،فقط مطمئن شوید شما بیشتر از هر کسی کار می کنید. 

7.دست خالی کاری از پیش نمی رود. همه ی ایده ها و نظراتی که می گویند فقر چیز خوبی است را از بین ببرید.بیل گیتس می گوید: « اگر شما فقیر متولد شوید ،این اشتباه شما نیست اما اگر فقیر مردید ،این اشتباه شماست.»

8.یک مربی میلیونر داشته باشید. بسیاری از ما در کلاس هایی متوسط و یا سطح پایین پرورش یافته ایم و سپس خودمان را در محدودیت ها و ایده های آن نگه داشته ایم .من در مورد میلیونر هایی مطالعه کرده ام که نحوه عملکردشان را منتشر کرده اند .مربی میلیونر شخصی خودتان را انتخاب کنید و در مورد او مطالعه کنید.بیشتر انسان های ثروتمند در مورد دانش و منابعشان بسیار بخشنده هستند .

9.پولتان را برای انجام کار های بزرگ بکار گیرید. سرمایه گذاری یک جام مقدس برای میلیونر شدن است و شما باید نسبت به کارتان پول بیشتری روی سرمایه گذاریتان بگذارید.اگر شما پول اضافی ندارید نخواهید توانست سرمایه گذاری کنید.سرمایه گذاری تنها دلیل انجام بقیه مراحل است و پول شما باید برای شما کار کند تا بتوانید کارهای بزرگتری انجام دهید.

10.برای 10میلیون دلار  حرکت کنید نه 1میلیون دلار. بزرگترین اشتباه مالی که مرتکب شده ام این بود که به اندازه کافی بزرگ فکر نمی کردم.من شما را  تشویق می کنم تا برای بیشتر از یک میلیون برنامه بچینید.روی این سیاره هیچ کمبود پولی وجود ندارد تنها کمبود مردم این است که به اندازه کافی بزرگ نمی اندیشند.

*این ده گام را به کار گیرید،این ها شما را ثروتمند خواهد کرد. کسانی که رویاهای اقتصادی تان را زاده حرص می خوانند,به راحتی (از خودتان)دور کنید.از اینکه با نقشه های سریع پولدار شوید اجتناب کنید ،با اخلاق باشید ،هیچ گاه دست از کار نکشید،و موقعی که آن را ایجاد کردید،علاقه مند باشید تا به دیگران کمک کنید تا آنها هم به آن دست یابند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معجون هنر هانا ضایعات Michael پخش پوشاک عمده زنانه و دخترانه حس خوب نوشتن توهم shahrfarang_agency هوسِ قمارِ آخر وب شاپ